Faq

Często Zadawane Pytania

• Q. Co przynieść dziecku na czas pobytu w przedszkolu?

Wystarczy butelka lub bidon jeśli dziecko z niego korzysta
  • Q. Jakie są godziny i dni otwarcia?

Od 7:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku
  • Q. Jakie rodzaje posiłków oferuje przedszkole?

Serwujemy 4 posiłki dziennie: śniadanie, drugie śniadanie, obiad składający się z dwóch dań (zupy oraz drugiego dania), po południu dzieci zostające na dyżurze jedzą podwieczorek.
  • Q. W jakim wieku przyjmowane są dzieci do przedszkola?

Przedszkole Borowinka przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Dzieci, które są pieluszkowane, mogą uczestniczyć w życiu przedszkolnym :). Postaramy się wspólnie z rodzicami zdobyć nowe umiejętności 🙂
  • Q. Czy teren przedszkola jest ogrodzony i monitorowany?

Przedszkole wraz z przyległym placem zabaw jest ogrodzone. Brama wjazdowa ze względu na bezpieczeństwo dzieci jest otwierana na pomocą specjalnego systemu sterowanego przez samych rodziców. Monitorowany jest tylko teren ogrodu i parkingu.
  • Q. Ile dzieci jest w grupie przedszkolnej?

W naszym przedszkolu mamy tylko jedną grupę w której jest miejsce dla maksymalnie 25 dzieci.
  • Q. Czy dzieci leżakują w przedszkolu i czy leżakowanie jest obowiązkowe?

W grupach najmłodszych dzieci mają możliwość poobiedniego odpoczynku na wygodnych leżaczkach. Każde dziecko które korzysta z poobiedniej drzemki ma swój, podpisany imieniem i nazwiskiem leżaczek. Dzieci które nie potrzebują snu, spędzają ten czas na zabawie, rysowaniu, słuchaniu bajek, pobycie na świeżym powietrzu lub na zajęciach dodatkowych.
  • Q. Jak mogę się skontaktować z przedszkolem?

Z przedszkolem Rodzice mogą kontaktować się telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy placówki.
    Telefon Przedszkole: 501-691-520
    mail: [email protected]
    W czasie dnia możliwy jest również kontakt z dyrektorem placówek pod numerem 501-691-520 lub mailowo [email protected].
Zapytaj nas

Zostaw Wiadomość